ETYKIETY FOLIOWE, ETYKIETY PAPIEROWE, ETYKIETY TERMICZNE, ETYKIETY TERMOTRANSFEROWE

Etykiety na zamówienie — spersonalizuj etykiety na produkty!

etykiety na zamówienie

Jak wyróżnić własne produkty spośród innych? Jednym ze sposobów jest stworzenie dla nich niepowtarzalnych etykiet, które od razu rzucą się w oczy. Dzięki temu klienci prędzej dostrzegą Twoją propozycję, a to może przełożyć się na większą liczbę zakupów. Jako firma, która od lat specjalizuje się w dostarczaniu klientom różnorodnych etykiet, Hanky Label pomoże Ci stworzyć naklejki personalizowane, dostosowane do Twoich wyjątkowych wymagań. Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się, w jaki sposób zamówić wymarzone etykiety!

Jak wybrać etykiety na zamówienie?

Na naszej stronie internetowej znajduje się wybór różnorodnych etykiet papierowych i foliowych. Zdajemy sobie jednak sprawę, że takie gotowe produkty to często za mało, a pięknie wykonane etykiety na zamówienie stanowią doskonały wyróżnik. Takie materiały mogą służyć na przykład do oklejenia kosmetyków, napojów, rękodzieła i wielu innych produktów. Aby jednak naklejka była wykonana zgodnie z oczekiwaniami, potrzebne jest jak najwięcej informacji co do jej typu, wyglądu, formatu i innych cech.

Tworzymy etykiety personalizowane o różnych kształtach: nie tylko prostokątne i okrągłe. Również, jeśli nie znalazłeś na stronie interesującego Cię formatu, odezwij się do nas, a z pewnością będziemy w stanie wykonać materiały o odpowiednich wymiarach. Kolejną kwestią jest klej. Możemy stworzyć etykiety samoprzylepne na zamówienie, które od spodu będą wyposażone na przykład w extra mocny klej do głębokiego mrożenia. Ponieważ tego typu produkty nie są uniwersalne, nie posiadamy ich w gotowej ofercie, jednak nieraz wykonujemy je na zamówienie. Co ważne, zapewniamy także etykiety personalizowane bez kleju.

Co może wyróżnić Twoje etykiety personalizowane?

Kto powiedział, że etykiety muszą być nudne? Dla tych klientów, którzy oczekują nietypowych, przyciągających wzrok rozwiązań przygotowaliśmy ofertę uszlachetnień, które możemy wykonać na etykietach personalizowanych. Zaliczamy do nich na przykład tłoczenia, srebrzenia i złocenia, które sprawiają, że produkt wygląda bardziej prestiżowo. Wykonujemy również laminację, która dodatkowo chroni etykietę przed uszkodzeniem. Stosujemy także lakier wybiórczy czy cold stamping, które świetnie wyróżniają etykietę i oznaczony nią produkt.

Czyste etykiety w nietypowym formacie – czy można je zamówić?

W naszej ofercie znajdują się bezklejowe i samoprzylepne etykiety na zamówienie, które mogą posiadać nadruk lub być zupełnie czyste. Klienci, którzy poszukują nietypowych kształtów czy rozmiarów etykiet do samodzielnego zadruku, również mogą złożyć u nas indywidualne zamówienie. Można skontaktować się z nami za pomocą formularza, telefonicznie, a także e-mailowo. W każdym przypadku chętnie doradzamy naszym klientom i staramy się zapewnić im rozwiązanie, którego poszukują. Jeśli nie znalazłeś na naszej stronie internetowej interesujących Cię etykiet, odezwij się, a stworzymy je specjalnie na zamówienie. Dzięki temu otrzymasz dokładnie taki produkt, jakiego potrzebujesz w swojej działalności.