Etykiety DOMOWA SPIŻARNIA różne wzory 90x60 mm
31.96 zł brutto
Etykiety termiczne Eco - 100x120 mm / 500 szt.
22.11 zł brutto
Etykiety foliowe 100×150 mm – 400 sztuk, samoprzylepne, trwałe i odporne na wodę
35.30 zł brutto
- Etykiety foliowe 100×150 mm, 400 sztuk, samoprzylepne, trwałe, odporne na wodę i wilgoć, idealne do oznaczania przedmiotów wewnątrz i na zewnątrz.
- Zdjęcie produktu może odbiegać od jego rzeczywistych wymiarów. Należy sugerować się jedynie specyfikacjami technicznymi zawartymi w karcie charakterystyki produktu.
| Rozmiar | 100×150 |
|---|---|
| Ilość etykiet | 400 |
| Materiał | folia biała |
| Klej | akryl (standard) |
| Dostawa | od 14.00zł |
| Marka | Hankylabel |
Na stanie
Opis
Specyfikacja produktu
| Surowiec: | folia ( polipropylen) |
|---|---|
| Kolor: | biały |
| Klej: | standard |
| Szerokość etykiety: | 100 mm |
| Wysokość etykiety: | 150 mm |
| Ilość sztuk na rolce: | 400 szt. |
| Średnica rdzenia / fi: | 40 mm |
Orientacja etykiety na roli

Etykiety foliowe
Charakteryzują się bardzo dużą trwałością. Pozwalają na doskonałą jakość i rozdzielczość druku. Są odporne na działanie warunków atmosferycznych, zarówno niskich jak i wysokich temperatur oraz kwasów czy rozpuszczalników.
Nadruk na etykiecie powstaje na materiale, dzięki podgrzaniu i przyklejeniu się pigmentu, który zawarty jest w taśmie termotransferowej. Dzięki temu jest on znacznie trwalszy, odporniejszy na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne, zalanie tłuszczem, czy podwyższoną temperaturę lub wilgoć. Etykiety pasują do większości drukarek z otwartego systemu drukowania.

Taśmy termotrasferowe

Zadruk etykiet termotransferowych odbywa się przy użyciu odpowiedniej taśmy termotransferowej.
Napisz pierwszą opinię o „Etykiety foliowe 100×150 mm – 400 sztuk, samoprzylepne, trwałe i odporne na wodę” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Może spodoba się również…
Taśma woskowo-żywiczna premium / 110mm x 300 mb / 1 cal
51.00 zł brutto
Podobne produkty
Etykiety foliowe 80×50 mm – 1000 sztuk, samoprzylepne, trwałe i odporne na wodę
49.00 zł brutto
Etykiety foliowe – 50×30 mm / 1000 szt.
21.22 zł brutto
Etykiety foliowe – 40×25 mm / 2000 szt.
33.95 zł brutto
Oceniono 5.00 na 5
Etykiety foliowe – 40×20 mm / 2000 szt.
32.00 zł brutto

Etykiety termiczne
Etykiety termotransferowe
Etykiety foliowe
Etykiety na zamowienie









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.