Etykiety termiczne Eco - 100x150 mm / 350 szt. / perforacja
28.00 zł brutto
Etykiety foliowe - 50x30 mm / 1000 szt.
21.22 zł brutto
Etykiety foliowe – 40×25 mm / 2000 szt.
Oceniony 5.00 na 5 na podstawie 1 oceny klienta
(1 opinia klienta)33.95 zł brutto
Zdjęcie produktu może odbiegać od jego rzeczywistych wymiarów. Należy sugerować się jedynie specyfikacjami technicznymi zawartymi w karcie charakterystyki produktu.
| Waga | 0.29 kg |
|---|---|
| Rozmiar | 40×25 |
| Ilość etykiet | 2000 |
| Materiał | folia biała |
| Klej | akryl (standard) |
| Dostawa | od 14.00zł |
| Marka | Hankylabel |
Na stanie
Opis
Specyfikacja produktu
| Surowiec: | folia ( polipropylen) |
|---|---|
| Kolor: | biały |
| Klej: | standard |
| Szerokość etykiety: | 40 mm |
| Wysokość etykiety: | 25 mm |
| Ilość sztuk na rolce: | 2000 szt. |
| Średnica rdzenia / fi: | 40 mm |
Orientacja etykiety na roli

Etykiety foliowe
Charakteryzują się bardzo dużą trwałością. Pozwalają na doskonałą jakość i rozdzielczość druku. Są odporne na działanie warunków atmosferycznych, zarówno niskich jak i wysokich temperatur oraz kwasów czy rozpuszczalników.
Nadruk na etykiecie powstaje na materiale, dzięki podgrzaniu i przyklejeniu się pigmentu, który zawarty jest w taśmie termotransferowej. Dzięki temu jest on znacznie trwalszy, odporniejszy na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne, zalanie tłuszczem, czy podwyższoną temperaturę lub wilgoć. Etykiety pasują do większości drukarek z otwartego systemu drukowania.

Taśmy termotrasferowe

Zadruk etykiet termotransferowych odbywa się przy użyciu odpowiedniej taśmy termotransferowej.
1 opinia dla Etykiety foliowe – 40×25 mm / 2000 szt.
Dodaj opinię Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Podobne produkty
Etykiety foliowe 80×50 mm – 1000 sztuk, samoprzylepne, trwałe i odporne na wodę
49.00 zł brutto
Etykiety foliowe – 50×30 mm / 1000 szt.
21.22 zł brutto
Etykiety foliowe – 40×20 mm / 2000 szt.
32.00 zł brutto

Etykiety termiczne
Etykiety termotransferowe
Etykiety foliowe
Etykiety na zamowienie








Anonim (zweryfikowany) –