Specyfikacja produktu
| Surowiec: | papier termiczny ( eco) |
|---|---|
| Kolor: | biały |
| Klej: | standard |
| Szerokość etykiety: | 100 mm |
| Wysokość etykiety: | 150 mm |
| Ilość sztuk na rolce: | 350 szt. |
| Średnica rdzenia / fi: | 40 mm |
Orientacja etykiety na roli

26.99 zł Pierwotna cena wynosiła: 26.99 zł.21.64 złAktualna cena wynosi: 21.64 zł. brutto
| Rozmiar | 100×150 |
|---|---|
| Ilość etykiet | 350 |
| Materiał | papier termiczny ECO |
| Klej | akryl (standard) |
| Dostawa | od 14.00zł |
| Marka | Hankylabel |
Brak w magazynie
| Surowiec: | papier termiczny ( eco) |
|---|---|
| Kolor: | biały |
| Klej: | standard |
| Szerokość etykiety: | 100 mm |
| Wysokość etykiety: | 150 mm |
| Ilość sztuk na rolce: | 350 szt. |
| Średnica rdzenia / fi: | 40 mm |


Bezpośredni druk termiczny oferuje doskonałą równowagę między przystępną ceną, łatwością użytkowania i trwałością w wielu zastosowaniach przemysłowych.
Wysokiej jakości papier z którego są wykonane etykiety termiczne , pokryty jest warstwą materiału termo czułego. Papier ten pod wpływem temperatury jaką wytwarza głowica drukarki termicznej zmienia swoją barwę na czarną. Metoda ta nie wykorzystuje tuszu, taśmy ani tonera.
Etykiety termiczne ECO nie są odporne na wilgoć a także długotrwałą ekspozycję na światło słoneczne - może to spowodować blaknięcie etykiety oraz skrócenie jej żywotności.

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Poświęć chwile, aby podać nam szczegółowe informacje, żebyśmy mogli dobrze poznać Twoje potrzeby. Dostarczymy Ci etykietę w wybranym przez Ciebie formacie, kształcie, materiale i podłożu.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Brak w magazynie
Mariusz W. (zweryfikowany) –
Etykiety dobrej jakości, wytrzymały klej. Szybka wysyłka