Etykiety termiczne Eco - 50x50 mm / 1000 szt.
14.00 zł brutto
Etykiety foliowe - 40x25 mm / 2000 szt.
33.95 zł brutto
Etykiety termiczne Eco – 100×150 mm / 350 szt. / perforacja
28.00 zł brutto
Etykiety termiczne 100×150 mm z perforacją w pakiecie 350szt. to praktyczne i wszechstronne narzędzie do efektywnego oznaczania produktów.
Dzięki perforacji, etykiety te są łatwe do oddzielenia i szybkiego zastosowania, co zwiększa nie tylko efektywność procesów pakowania, ale i wygodę. Wymiar 100x150mm zapewnia wystarczającą przestrzeń do umieszczenia istotnych informacji, takich jak kod kreskowy czy data ważności, podkreśla jednocześnie ich uniwersalność.
Ponadto technologia termiczna eliminuje konieczność używania tuszu czy taśmy, co przekłada się na oszczędność czasu i kosztów eksploatacji.
- Zdjęcie produktu etykiety termiczne 100×150 może odbiegać od jego rzeczywistych wymiarów. Należy sugerować się jedynie specyfikacjami technicznymi zawartymi w karcie charakterystyki produktu.
| Waga | 0.8 kg |
|---|---|
| Rozmiar | 100×150 |
| Ilość etykiet | 350 |
| Materiał | papier termiczny ECO |
| Perforacja | Tak |
| Klej | akryl (standard) |
| Dostawa | od 14.00zł |
| Marka | Hankylabel |
Na stanie
Opis
Specyfikacja produktu
| Surowiec: | papier termiczny (eco) |
|---|---|
| Kolor: | biały |
| Klej: | standard |
| Szerokość etykiety: | 100 mm |
| Wysokość etykiety: | 150 mm |
| Ilość sztuk na rolce: | 350 szt. |
| Średnica rdzenia / fi: | 40 mm |
Orientacja etykiety na roli

Etykiety termiczne Eco
Bezpośredni druk termiczny oferuje doskonałą równowagę między przystępną ceną, łatwością użytkowania i trwałością w wielu zastosowaniach przemysłowych.
Wysokiej jakości papier z którego są wykonane etykiety termiczne , pokryty jest warstwą materiału termo czułego. Papier ten pod wpływem temperatury jaką wytwarza głowica drukarki termicznej zmienia swoją barwę na czarną. Metoda ta nie wykorzystuje tuszu, taśmy ani tonera.
Etykiety termiczne ECO nie są odporne na wilgoć a także długotrwałą ekspozycję na światło słoneczne - może to spowodować blaknięcie etykiety oraz skrócenie jej żywotności.

Zalety etykiet termicznych
-
doskonałe do wydruku wysokonakładowego
-
prosta aplikacja i metoda zadruku
-
wydruk bez tuszu, tasmy czy tonerów
-
etykiety wykonane z wysokiej gładkiego materiału z trwałym klejem
- doskonałe do etykietowania i znakowania produktów (kody kreskowe, etykiety wysyłkowe itp.)
Napisz pierwszą opinię o „Etykiety termiczne Eco – 100×150 mm / 350 szt. / perforacja” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Podobne produkty
Etykiety termiczne Eco – 100×210 mm / 350 szt.
33.50 zł brutto
Etykiety termiczne Eco – 100×74 mm / 1000 szt.
44.50 zł brutto
Etykiety termiczne Eco – 100×150 mm / 1000 szt. / perforacja
75.99 zł brutto
Etykiety termiczne Eco – 100×40 mm / 1000 szt.
26.50 zł brutto

Etykiety termiczne
Etykiety termotransferowe
Etykiety foliowe
Etykiety na zamowienie








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.