Etykiety termiczne Eco - 60x40 mm / 1000 szt. / k. odlepny
17.97 zł brutto
Etykiety termiczne Eco - 100x150 mm / 350 szt. / klej mocny
28.35 zł Pierwotna cena wynosiła: 28.35 zł.24.68 złAktualna cena wynosi: 24.68 zł. brutto
Etykiety termiczne Eco – 100×60 mm / 500 szt.
13.50 zł Pierwotna cena wynosiła: 13.50 zł.12.07 złAktualna cena wynosi: 12.07 zł. brutto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed rabatem: 13.50 zł
- Etykiety termiczne 100×60 są również bardzo łatwe w użyciu. Dzięki specjalnemu klejowi na tylnej stronie, można je bezproblemowo nakleić na wybranej powierzchni. Dodatkowo, etykiety te doskonale reagują na druk termiczny, co gwarantuje wyraziste i trwałe oznaczenia.
- Wszystko to sprawia, że etykiety termiczne 100×60 są idealnym rozwiązaniem zarówno dla małych firm, jak i większych przedsiębiorstw. Dzięki nim można znacząco usprawnić proces identyfikacji i oznaczania produktów, co przekłada się na zwiększenie efektywności pracy. Warto więc rozważyć ich zastosowanie w codziennym działaniu firmy.
- Zdjęcie produktu może odbiegać od jego rzeczywistych wymiarów. Należy sugerować się jedynie specyfikacjami technicznymi zawartymi w karcie charakterystyki produktu.
| Waga | 0.91 kg |
|---|---|
| Rozmiar | 100×60 |
| Ilość etykiet | 500 |
| Materiał | papier termiczny ECO |
| Dostawa | od 14.00zł |
| Marka | Hankylabel |
| Klej | akryl (standard) |
Na stanie
Opis
Specyfikacja produktu
Etykiety termiczne 100x60
| Surowiec: | papier termiczny ( eco) |
|---|---|
| Kolor: | biały |
| Klej: | standard |
| Szerokość etykiety: | 100 mm |
| Wysokość etykiety: | 60 mm |
| Ilość sztuk na rolce: | 500 szt. |
| Średnica rdzenia / fi: | 40 mm |
Orientacja etykiety na roli

Etykiety termiczne Eco
Bezpośredni druk termiczny oferuje doskonałą równowagę między przystępną ceną, łatwością użytkowania i trwałością w wielu zastosowaniach przemysłowych.
Wysokiej jakości papier z którego są wykonane etykiety termiczne , pokryty jest warstwą materiału termo czułego. Papier ten pod wpływem temperatury jaką wytwarza głowica drukarki termicznej zmienia swoją barwę na czarną. Metoda ta nie wykorzystuje tuszu, taśmy ani tonera.
Etykiety termiczne ECO nie są odporne na wilgoć a także długotrwałą ekspozycję na światło słoneczne - może to spowodować blaknięcie etykiety oraz skrócenie jej żywotności.

Zalety etykiet termicznych
-
doskonałe do wydruku wysokonakładowego
-
prosta aplikacja i metoda zadruku
-
wydruk bez tuszu, tasmy czy tonerów
-
etykiety wykonane z wysokiej gładkiego materiału z trwałym klejem
- doskonałe do etykietowania i znakowania produktów (kody kreskowe, etykiety wysyłkowe itp.)
Napisz pierwszą opinię o „Etykiety termiczne Eco – 100×60 mm / 500 szt.” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Podobne produkty
Etykiety termiczne Eco – 100×210 mm / 350 szt.
33.50 zł brutto
Etykiety termiczne Eco – 100×170 mm / 350 szt. / perforacja
28.50 zł brutto
Etykiety termiczne Eco – 100×100 mm / 500 szt.
24.50 zł brutto

Etykiety termiczne
Etykiety termotransferowe
Etykiety foliowe
Etykiety na zamowienie








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.