Etykiety termiczne Eco - 100x50 mm / 1000 szt.
29.00 zł brutto
Etykiety termiczne Eco – fi35 mm / 2000 szt.
15.50 zł Pierwotna cena wynosiła: 15.50 zł.12.13 złAktualna cena wynosi: 12.13 zł. brutto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed rabatem: 15.50 zł
Specyfikacja produktu: Etykiety termiczne Eco wykonane z papieru termicznego białego, z klejem standardowym. Średnica etykiety: 35 mm. Ilość na rolce: 2000 szt.
| Waga | 0.35 kg |
|---|---|
| Rozmiar | fi35 |
| Ilość etykiet | 2000 |
| Materiał | papier termiczny ECO |
| Klej | akryl (standard) |
| Dostawa | od 14.00zł |
| Marka | Hankylabel |
Brak w magazynie
Opis
Specyfikacja produktu
| Surowiec: | papier termiczny (eco) |
|---|---|
| Kolor: | biały |
| Klej: | standard |
| Średnica etykiety / fi: | 35 mm |
| Ilość sztuk na rolce: | 2000 szt. |
| Średnica rdzenia / fi: | 40 mm |
Orientacja etykiety na roli

Etykiety termiczne Eco
Bezpośredni druk termiczny oferuje doskonałą równowagę między przystępną ceną, łatwością użytkowania i trwałością w wielu zastosowaniach przemysłowych.
Wysokiej jakości papier z którego są wykonane etykiety termiczne , pokryty jest warstwą materiału termo czułego. Papier ten pod wpływem temperatury jaką wytwarza głowica drukarki termicznej zmienia swoją barwę na czarną. Metoda ta nie wykorzystuje tuszu, taśmy ani tonera.
Etykiety termiczne ECO nie są odporne na wilgoć a także długotrwałą ekspozycję na światło słoneczne - może to spowodować blaknięcie etykiety oraz skrócenie jej żywotności.

Zalety etykiet termicznych
-
doskonałe do wydruku wysokonakładowego
-
prosta aplikacja i metoda zadruku
-
wydruk bez tuszu, tasmy czy tonerów
-
etykiety wykonane z wysokiej gładkiego materiału z trwałym klejem
- doskonałe do etykietowania i znakowania produktów (kody kreskowe, etykiety wysyłkowe itp.)
Napisz pierwszą opinię o „Etykiety termiczne Eco – fi35 mm / 2000 szt.” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Podobne produkty
Etykiety termiczne Eco – 50×30 mm / 2000 szt. (klej mocny)
26.50 zł brutto
Etykiety termiczne Eco – 32×20 mm / 3000 szt. / klej usuwalny
17.00 zł brutto
Etykiety termiczne Eco – 100×40 mm / 1000 szt.
26.50 zł brutto

Etykiety termiczne
Etykiety termotransferowe
Etykiety foliowe
Etykiety na zamowienie









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.