Etykiety termotransferowe półbłyszczące – 100x170mm / 1000szt. / perforacja
75.83 zł brutto
Etykiety termotransferowe półbłyszczące 100×170 mm, dostępne w pakiecie 1000 szt., to niezastąpiony produkt dla przedsiębiorstw, które wymagają nie tylko wydajności, ale także estetycznego wykończenia swoich etykiet. Dzięki zastosowaniu różnorodnych słów łączących, mogę opisać te etykiety w sposób kompleksowy i zrozumiały.
Etykiety te, odgrywają kluczową rolę w procesach znakowania i identyfikacji produktów, gdyż pozwalają na jednolite i profesjonalne etykietowanie. Zastosowanie etykiety termotransferowej jest szczególnie istotne w przypadku produktów wymagających trwałego oznakowania, takich jak opakowania żywności czy produkty przemysłowe.
Pakiet zawiera imponującą ilość 1000szt. etykiet, co pozwala na długotrwałe użytkowanie i minimalizuje konieczność częstych zakupów. To również oznacza, że przedsiębiorstwa mogą skupić się na swoich głównych zadaniach, bez potrzeby częstego uzupełniania zapasów.
Etykiety termotransferowe są dostępne w rozmiarze 100x170mm, co pozwala na precyzyjne i czytelne znakowanie produktów, zachowując przy tym wystarczająco dużą powierzchnię do umieszczenia ważnych informacji, takich jak data ważności czy kod kreskowy.
- Uwaga: Do zadruku etykiety, potrzebna jest odpowiednia taśma termotransferowa.
| Waga | 0.35 kg |
|---|---|
| Rozmiar | 100×170 |
| Ilość etykiet | 1000 |
| Materiał | papier TTR (półbłyszczący) |
| Klej | akryl (standard) |
| Dostawa | od 14.00zł |
| Perforacja | Tak |
| Marka | Hankylabel |
Na stanie
Opis
Specyfikacja produktu
| Surowiec: | papier TTR (półbłyszczący) |
|---|---|
| Kolor: | biały |
| Klej: | standard |
| Szerokość etykiety: | 100 mm |
| Wysokość etykiety: | 170 mm |
| Ilość sztuk na rolce: | 1000 szt. |
| Średnica rdzenia / fi: | 40 mm |
| Perforacja | TAK |
Orientacja etykiety na roli

Etykiety papierowe termotransferowe
Nadruk na etykiecie powstaje na materiale, dzięki podgrzaniu i przyklejeniu się pigmentu, który zawarty jest w taśmie termotransferowej. Dzięki temu jest on znacznie trwalszy, odporniejszy na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne, zalanie tłuszczem, czy podwyższoną temperaturę lub wilgoć. Etykiety pasują do większości drukarek z otwartego systemu drukowania.
Etykiety termotransferowe półbłyszczące zapewniają badzo dobrą jakość zadruku.
Klienci wybierają je, kiedy ważna jest nie tylko trwałość, ale również wygląd etykiety. Charakteryzują się dobrą przyczepnością do różnych powierzchni opakowań. Etykiety półbłyszczące powlekane są specjalną warstwą, która chroni przed zawilgoceniem.

Taśmy termotrasferowe

Zadruk etykiet termotransferowych odbywa się przy użyciu odpowiedniej taśmy termotransferowej.
Napisz pierwszą opinię o „Etykiety termotransferowe półbłyszczące – 100x170mm / 1000szt. / perforacja” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Może spodoba się również…
Taśma woskowo-żywiczna standard / 110mm x 300 mb / 1 cal
51.00 zł brutto
Podobne produkty
Etykiety termotransferowe półbłyszczące – 58×43 mm / 1000 szt.
15.00 zł brutto
Etykiety termotransferowe półbłyszczące – 40×25 mm / 2000 szt.
13.75 zł brutto
Etykiety termotransferowe półbłyszczące – 100×60 mm / 1000 szt.
31.00 zł brutto
Etykiety termotransferowe półbłyszczące – 50×30 mm / 1000 szt.
12.50 zł brutto

Etykiety termiczne
Etykiety termotransferowe
Etykiety foliowe
Etykiety na zamowienie








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.