Taśma woskowa / 110mm x 74 mb / 1/2 cala
11.00 zł brutto
Taśma woskowa / 110mm x 450 mb / 1 cal
38.40 zł brutto
Taśma woskowa / 85mm x 300 mb / 1 cal / inside
24.20 zł brutto
| Materiał | wosk |
|---|---|
| Rozmiar | 85×300 |
| Rdzeń | 1 cal |
| Nawój | inside |
| Dostawa | od 14.00zł |
| Marka | Hankylabel |
Brak w magazynie
Opis
Specyfikacja produktu
| Materiał: | wosk |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Szerokość kalki: | 85 mm |
| Długość kalki: | 300 mb |
| Szerokość rdzenia: | 85 mm |
| Średnica rdzenia: | 25,4 mm |
| Nawój: | wewnętrzny (inside) |
Taśmy / kalki woskowe
Przeznaczona jest do druku na różnych typach etykiet: papierowych, papierowych woskowanych, papierowych powlekanych i innych.
Charakteryzuje się podwyższoną odpornością na ścieranie i zdrapywanie nadruku. Stosowana jest do druku zarówno na papierze matowym jaki i błyszczącym. Taśma woskowa umożliwia zadruk etykiet tekstem, grafiką czy kodami kreskowymi.
Napisz pierwszą opinię o „Taśma woskowa / 85mm x 300 mb / 1 cal / inside” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Podobne produkty
Taśma woskowo-żywiczna premium / 110mm x 74 mb / 1/2 cala
24.10 zł brutto

Etykiety termiczne
Etykiety termotransferowe
Etykiety foliowe
Etykiety na zamowienie



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.