Taśma woskowo-żywiczna standard / 110mm x 450 mb / 1 cal
76.50 zł brutto
Etykiety termiczne Eco - 50x25 mm / 2000 szt.
17.50 zł brutto
Taśma żywiczna / 65mm x 300mb / 1 cal
63.35 zł brutto
| Materiał | żywica |
|---|---|
| Rozmiar | 65×300 |
| Rdzeń | 1 cal |
| Nawój | outside |
| Dostawa | od 14.00zł |
| Marka | Hankylabel |
Pozostało tylko: 3
Opis
Specyfikacja produktu
| Materiał: | żywica |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Szerokość kalki: | 65 mm |
| Długość kalki: | 300 mb |
| Szerokość rdzenia: | 65 mm |
| Średnica rdzenia: | 25,4 mm |
| Nawój: | zewnętrzny (outside) |
Taśmy / kalki termotransferowe
Przeznaczona jest do bardzo dokładnego i trwałego zadruku na tworzywach sztucznych oraz etykietach foliowych.
Charakteryzuje się mocno podwyższoną odpornością na ścieranie, zdrapywanie nadruku i rozmazywanie nadruku. Taśma ta odporna jest na działanie kwasów czy rozpuszczalników. Stosowania do zadruku na różnych rodzajach etykiet foliowych.
Napisz pierwszą opinię o „Taśma żywiczna / 65mm x 300mb / 1 cal” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Podobne produkty
Taśma woskowo-żywiczna standard / 110mm x 74 mb / 1/2 cala
18.00 zł brutto
Taśma woskowo-żywiczna standard / 45mm x 74 mb / 1/2 cala
9.10 zł brutto

Etykiety termiczne
Etykiety termotransferowe
Etykiety foliowe
Etykiety na zamowienie



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.