Etykiety termiczne Eco- 100x50mm / 500szt. / klej odlepny
21.78 zł brutto
Etykiety termotransferowe półbłyszczące - 40x50 mm / 1000 szt. / k.odlepny
16.00 zł Pierwotna cena wynosiła: 16.00 zł.15.13 złAktualna cena wynosi: 15.13 zł. brutto
Etykieta termiczna linerless (bez podkładu) biała – 58mm x 65mb / papier ciągły
23.15 zł brutto
Etykieta termiczna linerless 58 mm x 65 mb / papier ciągły, to etykieta samoprzylepna. Nie posiada podkładu, czyli papieru, który jest zazwyczaj obecny na tradycyjnych etykietach samoprzylepnych. Głównymi zaletami etykiet są: zwiększona ilość etykiet na rolce ( nawet o 60%).
Oznacza to brak odpadów związanych z wykrawaniem lub ażurem, oszczędność na utylizacji odpadów, wyższa wydajność produkcji. Co więcej pozwala na oszczędność miejsca. Również posiadamy różne długości etykiet do drukarek stosowanych u użytkowników końcowych.
- Zdjęcie produktu może odbiegać od jego rzeczywistych wymiarów. Należy sugerować się jedynie specyfikacjami technicznymi zawartymi w karcie charakterystyki produktu.
| Waga | 0.25 kg |
|---|---|
| Ilość etykiet | 65mb |
| Dostawa | od 14.00zł |
| Materiał | papier termiczny linerless |
| Marka | Hankylabel |
| Rozmiar | 58mm x 65mb |
Na stanie
Opis
Specyfikacja produktu
| Surowiec: | bezpodkładowy materiał termiczny do zadruku bezpośredniego AD XeroLinr DT |
|---|---|
| Kolor: | biały |
| Klej: | klej ze specjalnym wzorem nakłądania na krawędziach |
| Szerokość etykiety: | 58 mm |
| Wysokość etykiety: | 65 mb |
| Ilość sztuk na rolce: | etykieta ciągła |
| Średnica rdzenia / fi: | 40 mm |

Etykieta termiczna bez podkładu LINERLESS
Etykiety linerless (ang. "linerless labels") to specjalne etykiety, które nie mają tradycyjnego podkładu, która zwykle jest obecna na tradycyjnych etykietach samoprzylepnych. Brak podkładu oznacza, że rolka etykiet linerless nie ma oddzielającej każdą etykietę warstwy, co pozwala na wydrukowanie etykiet o różnych długościach bez marnowania papieru czy podkładu.
Etykiety bez podkładu linerless 58mm x 65 mb, są często stosowane w systemach drukujących na żądanie, takich jak kasy fiskalne, terminale płatnicze i drukarki etykiet, gdzie są wykorzystywane do drukowania różnych rodzajów etykiet o różnych długościach. Dzięki braku podkładu, rolka linerless może pomieścić znacznie więcej etykiet w porównaniu z tradycyjnymi rolkami, co oznacza mniejsze częstotliwości wymiany rolek i mniejsze odpady.
Bezpodkładowe materiały termiczne do zadruku bezpośredniego, są również bardziej przyjazne dla środowiska, ponieważ generują mniej odpadów papierowych w porównaniu z tradycyjnymi etykietami, które mają podkład.
Zalety etykiety LINERLESS
Korzyści stosowania etykiet linerless obejmują:
Brak odpadów: Ponieważ nie ma lineru, nie generuje się odpadów, co może pomóc w ograniczeniu kosztów i wpływu na środowisko.
Większa ilość etykiet na rolce: do 60% więcej etykiet na rolce.
Wysoka wydajność / Niższa częstotliwość zmian rolek: Proces aplikacji etykiet linerless jest zazwyczaj bardziej efektywny i szybszy, co może przyspieszyć produkcję.
Oszczędność miejsca: Rolki etykiet linerless zajmują mniej miejsca w magazynie lub na linii produkcyjnej, ponieważ nie ma potrzeby przechowywania lineru.
- Różne długości etykiet do drukarek stosowanych u użytkowników końcowych.
- Niższe koszty łańcucha dostaw: o 40 % mniejsza waga i mniej rolek do wysyłki.
- Umożliwiają redukcję SKU
Warto jednak pamiętać, że etykiety linerless wymagają odpowiednich drukarek i aplikatorów do precyzyjnej aplikacji.
Napisz pierwszą opinię o „Etykieta termiczna linerless (bez podkładu) biała – 58mm x 65mb / papier ciągły” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Podobne produkty
Etykiety termiczne Eco – 50×30 mm / 2000 szt. (klej mocny)
26.50 zł brutto
Etykiety termiczne Eco – 100×74 mm / 500 szt.
20.89 zł brutto
Etykiety termiczne Eco – 32×20 mm / 3000 szt. / klej usuwalny
17.00 zł brutto
Etykiety termiczne Eco – 50×25 mm / 2000 szt.
17.50 zł brutto

Etykiety termiczne
Etykiety termotransferowe
Etykiety foliowe
Etykiety na zamowienie







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.