Taśma woskowo-żywiczna standard / 40mm x 300 mb / 1 cal
19.99 zł brutto
Taśma woskowo-żywiczna premium / 65mm x 300 mb / 1 cal
40.55 zł brutto
Taśma woskowo-żywiczna standard / 105mm x 450 mb / 1 cal
71.50 zł brutto
- Zdjęcie produktu może odbiegać od jego rzeczywistych wymiarów. Należy sugerować się jedynie specyfikacjami technicznymi zawartymi w karcie charakterystyki produktu.
| Materiał | wosk-żywica standard |
|---|---|
| Rozmiar | 105×450 |
| Rdzeń | 1 cal |
| Nawój | outside |
| Dostawa | od 14.00zł |
| Marka | Hankylabel |
Brak w magazynie
Opis
Specyfikacja produktu
| Materiał: | wosk-żywica |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Szerokość kalki: | 105 mm |
| Długość kalki: | 450 mb |
| Szerokość rdzenia: | 105 mm |
| Średnica rdzenia: | 25,4 mm |
| Nawój: | zewnętrzny (outside) |
Taśmy / kalki wosk-żywica
Przeznaczona jest do dokładnego i trwałego drukowania z wysoką rozdzielczością na różnych rodzajach etykiet: papierowych, papierowych woskowanych, papierowych powlekanych, foliach poliestrowych i innych.
Charakteryzuje się podwyższoną odpornością na ścieranie, zdrapywanie i rozmazywanie nadruku. Stosowana jest do druku zarówno na papierze jak i folii. Taśma woskowo-żywiczna umożliwia zadruk etykiet tekstem, grafiką czy kodami kreskowymi.
Napisz pierwszą opinię o „Taśma woskowo-żywiczna standard / 105mm x 450 mb / 1 cal” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Podobne produkty
Taśma woskowo-żywiczna standard / 110mm x 300 mb / 1 cal
51.00 zł brutto

Etykiety termiczne
Etykiety termotransferowe
Etykiety foliowe
Etykiety na zamowienie



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.