Taśma żywiczna /110mm x 300 mb / 1 cal
82.50 zł brutto
Taśma woskowo-żywiczna premium / 110mm x 300 mb / 1 cal
51.00 zł brutto
Taśma żywiczna /110mm x 74 mb / 1/2 cala
44.07 zł brutto
| Waga | 0.1 kg |
|---|---|
| Materiał | żywica |
| Rozmiar | 110×74 |
| Rdzeń | 1/2 cala |
| Nawój | outside |
| Dostawa | od 14.00zł |
| Marka | Hankylabel |
Na stanie
Opis
Specyfikacja produktu
| Materiał: | żywica |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Szerokość kalki: | 110 mm |
| Długość kalki: | 74mb |
| Szerokość rdzenia: | 110 mm |
| Średnica rdzenia: | 12,7 mm |
| Nawój: | zewnętrzny (outside) |
Taśmy / kalki termotransferowe
Przeznaczona jest do bardzo dokładnego i trwałego zadruku na tworzywach sztucznych oraz etykietach foliowych.
Charakteryzuje się mocno podwyższoną odpornością na ścieranie, zdrapywanie nadruku i rozmazywanie nadruku. Taśma ta odporna jest na działanie kwasów czy rozpuszczalników. Stosowania do zadruku na różnych rodzajach etykiet foliowych.
Napisz pierwszą opinię o „Taśma żywiczna /110mm x 74 mb / 1/2 cala” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.

Etykiety termiczne
Etykiety termotransferowe
Etykiety foliowe
Etykiety na zamowienie



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.