Etykiety termiczne Eco - 105x148 mm / 500 szt.
25.75 zł brutto
Etykiety termiczne Eco - 80x65 mm / 1000 szt.
28.00 zł brutto
Etykiety termiczne Eco – 100×74 mm / 500 szt.
20.89 zł brutto
Etykiety termiczne o wymiarach 100x74mm to praktyczne narzędzie zastosowane w identyfikacji i etykietowaniu produktów. Co więcej, uniwersalny rozmiar, łączący funkcjonalność z czytelnym oznakowaniem, sprawia, że etykiety te są wszechstronne i łatwe w użyciu. Trwałość i precyzja druku zapewniają, że informacje, takie jak numer seryjny czy data ważności, są czytelne i trwałe. Ponadto etykiety termiczne to niezawodne narzędzie dla firm, które cenią efektywność i profesjonalizm w procesach etykietowania produktów.
Zdjęcie produktu może odbiegać od jego rzeczywistych wymiarów. Należy sugerować się jedynie specyfikacjami technicznymi zawartymi w karcie charakterystyki produktu.
| Waga | 0.6 kg |
|---|---|
| Ilość etykiet | 500 |
| Klej | akryl (standard) |
| Dostawa | od 14.00zł |
| Materiał | papier termiczny ECO |
| Marka | Hankylabel |
| Rozmiar | 100×74 |
Na stanie
Opis
Specyfikacja produktu
| Surowiec: | papier termiczny ( eco) |
|---|---|
| Kolor: | biały |
| Klej: | standard |
| Szerokość etykiety: | 100 mm |
| Wysokość etykiety: | 74 mm |
| Ilość sztuk na rolce: | 500 szt. |
| Średnica rdzenia / fi: | 40 mm |
Orientacja etykiety na roli

Etykiety termiczne Eco
Bezpośredni druk termiczny oferuje doskonałą równowagę między przystępną ceną, łatwością użytkowania i trwałością w wielu zastosowaniach przemysłowych.
Wysokiej jakości papier z którego są wykonane etykiety termiczne , pokryty jest warstwą materiału termo czułego. Papier ten pod wpływem temperatury jaką wytwarza głowica drukarki termicznej zmienia swoją barwę na czarną. Metoda ta nie wykorzystuje tuszu, taśmy ani tonera.
Etykiety termiczne ECO nie są odporne na wilgoć a także długotrwałą ekspozycję na światło słoneczne - może to spowodować blaknięcie etykiety oraz skrócenie jej żywotności.

Zalety etykiet termicznych
-
doskonałe do wydruku wysokonakładowego
-
prosta aplikacja i metoda zadruku
-
wydruk bez tuszu, tasmy czy tonerów
-
etykiety wykonane z wysokiej gładkiego materiału z trwałym klejem
- doskonałe do etykietowania i znakowania produktów (kody kreskowe, etykiety wysyłkowe itp.)
Napisz pierwszą opinię o „Etykiety termiczne Eco – 100×74 mm / 500 szt.” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Podobne produkty
Etykiety termiczne Eco – 30×40 mm / 1000 szt.
8.00 zł brutto
Etykiety termiczne Eco – 100×150 mm / 1000 szt. / perforacja
75.99 zł brutto
Etykiety termiczne Eco – 100×40 mm / 1000 szt.
26.50 zł brutto
Etykiety termiczne Eco – 100×80 mm / 500 szt.
22.50 zł brutto

Etykiety termiczne
Etykiety termotransferowe
Etykiety foliowe
Etykiety na zamowienie








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.