Etykiety termotransferowe półbłyszczące – 100×80 mm / 500 szt. / Klej mocny
23.25 zł brutto
- Uwaga: Do zadruku etykiety, potrzebna jest odpowiednia taśma termotransferowa.
| Waga | 0.66 kg |
|---|---|
| Rozmiar | 100×80 |
| Ilość etykiet | 500 |
| Materiał | papier TTR (półbłyszczący) |
| Klej | kauczuk (mocny) |
| Dostawa | od 14.00zł |
| Marka | Hankylabel |
Na stanie
Opis
Specyfikacja produktu
| Surowiec: | papier TTR (półbłyszczący) |
|---|---|
| Kolor: | biały |
| Klej: | standard |
| Szerokość etykiety: | 100 mm |
| Wysokość etykiety: | 80 mm |
| Ilość sztuk na rolce: | 500 szt. |
| Średnica rdzenia / fi: | 40 mm |
Orientacja etykiety na roli

Etykiety papierowe termotransferowe

Etykiety termotransferowe półbłyszczące zapewniają dobrą jakość nadruku.
Klienci wybierają je, kiedy ważna jest nie tylko trwałość, ale również wygląd etykiety. Charakteryzują dobrą przyczepnością do różnych powierzchni opakowań. Etykiety półbłyszczące powlekane są specjalną warstwą, która chroni przed zawilgoceniem.
Nadruk na etykiecie powstaje na materiale, dzięki podgrzaniu i przyklejeniu się pigmentu, który zawarty jest w taśmie termotransferowej. Dzięki temu jest on znacznie trwalszy, odporniejszy na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne, zalanie tłuszczem, czy podwyższoną temperaturę lub wilgoć.
Etykiety pasują do większości drukarek z otwartego systemu drukowania.
Taśmy termotrasferowe

Zadruk etykiet termotransferowych odbywa się przy użyciu odpowiedniej taśmy termotransferowej.
Napisz pierwszą opinię o „Etykiety termotransferowe półbłyszczące – 100×80 mm / 500 szt. / Klej mocny” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Podobne produkty
Etykiety termotransferowe półbłyszczące – 60×100 mm / 500 szt.
18.00 zł brutto
Etykiety termotransferowe półbłyszczące – 50×120 mm / 500 szt. / Klej mocny
15.50 zł brutto
Etykiety termotransferowe półbłyszczące – 100×100 mm / 500 szt.
25.00 zł brutto
Etykiety termotransferowe półbłyszczące – 100×50 mm / 1000 szt.
28.29 zł brutto

Etykiety termiczne
Etykiety termotransferowe
Etykiety foliowe
Etykiety na zamowienie








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.