Etykiety termiczne 51x25mm / 430 szt. / fi 19 / czarny znacznik
16.00 zł brutto
- Etykiety termiczne 51×25 fi 19 stanowią świetny produkt, który doskonale sprawdzi się w różnych branżach i aplikacjach.Etykiety te, choć niewielkich rozmiarów, odgrywają kluczową rolę w procesach identyfikacji i znakowania produktów. Ponadto, dzięki rdzeniowi fi 19mm są kompatybilne z wieloma rodzajami drukarek termicznych, co zapewnia szeroką elastyczność w użyciu. Odpowiednio dobrana wielkość etykiety, zapewnia wystarczającą powierzchnię do umieszczenia istotnych informacji, takich jak cena, data produkcji, czy kod kreskowy.
- Zdjęcie produktu może odbiegać od jego rzeczywistych wymiarów. Należy sugerować się jedynie specyfikacjami technicznymi zawartymi w karcie charakterystyki produktu.
| Waga | 0.35 kg |
|---|---|
| Rozmiar | 51×25 |
| Ilość etykiet | 430 |
| Klej | akryl (standard) |
| Dostawa | od 14.00zł |
| Materiał | papier termiczny Z-Perform 1000D |
| Marka | Hankylabel |
Na stanie
Opis
Specyfikacja produktu
| Surowiec: | papier termiczny Z-Perform 1000D |
|---|---|
| Kolor: | biały |
| Klej: | standard |
| Szerokość etykiety: | 51 mm |
| Wysokość etykiety: | 25 mm |
| Ilość sztuk na rolce: | 430 szt. |
| Średnica rdzenia / fi: | 19 mm |
Orientacja etykiety na roli

Etykiety termiczne 51x25mm na rdzeniu fi 19mm
Bezpośredni druk termiczny oferuje doskonałą równowagę między przystępną ceną, łatwością użytkowania i trwałością w wielu zastosowaniach przemysłowych.
Wysokiej jakości papier z którego są wykonane etykiety termiczne , pokryty jest warstwą materiału termoczułego. Papier ten pod wpływem temperatury jaką wytwarza głowica drukarki termicznej zmienia swoją barwę na czarną. Metoda ta nie wykorzystuje tuszu, taśmy ani tonera.
Etykiety termiczne nie są odporne na wilgoć a także długotrwałą ekspozycję na światło słoneczne - może to spowodować blaknięcie etykiety oraz skrócenie jej żywotności.
Etykiety termiczne w rozmiarze 51x25mm są szeroko stosowane w różnych branżach, w tym w logistyce, magazynowaniu, handlu detalicznym, opiece zdrowotnej. Są efektywne w drukowaniu etykiet na bieżąco. Zwłaszcza w przypadku etykiet adresowych, kodów kreskowych, etykiet cenowych czy numerów seryjnych. Istnieje wiele rodzajów etykiet termicznych dostępnych na rynku, w różnych rozmiarach i materiałach, które można dostosować do konkretnych potrzeb.

Zalety etykiet termicznych
-
doskonałe do wydruku wysokonakładowego
-
prosta aplikacja i metoda zadruku
-
wydruk bez tuszu, tasmy czy tonerów
-
etykiety wykonane z wysokiej gładkiego materiału z trwałym klejem
- doskonałe do etykietowania i znakowania produktów (kody kreskowe, etykiety wysyłkowe itp.)
Napisz pierwszą opinię o „Etykiety termiczne 51x25mm / 430 szt. / fi 19 / czarny znacznik” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Może spodoba się również…
Etykiety termiczne 38x38mm / 270 szt. / gilza fi 19mm / czarny znacznik
19.00 zł brutto
Etykiety termiczne 102x102mm / 150 szt. / fi 19 / czarny znacznik
34.00 zł brutto
Podobne produkty
Etykiety termiczne Eco – 30×40 mm / 1000 szt.
8.00 zł brutto
Etykiety termiczne Eco – 50×30 mm / 2000 szt. (klej mocny)
26.50 zł brutto
Etykiety termiczne Eco – 60×100 mm / 500 szt.
15.50 zł brutto
Etykiety termiczne Eco – 32×20 mm / 3000 szt. / klej mocny
13.50 zł brutto

Etykiety termiczne
Etykiety termotransferowe
Etykiety foliowe
Etykiety na zamowienie











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.