Etykiety termiczne 76x102mm / 150 szt. / fi 19 / czarny znacznik
27.00 zł brutto
Zdjęcie produktu może odbiegać od jego rzeczywistych wymiarów. Należy sugerować się jedynie specyfikacjami technicznymi zawartymi w karcie charakterystyki produktu.
| Waga | 0.35 kg |
|---|---|
| Rozmiar | 76×102 |
| Materiał | papier termiczny Z-Perform 1000D |
| Ilość etykiet | 150 |
| Klej | akryl (standard) |
| Dostawa | od 14.00zł |
| Marka | Hankylabel |
Na stanie
Opis
Specyfikacja produktu
| Surowiec: | papier termiczny Z-Perform |
|---|---|
| Kolor: | biały |
| Klej: | standard |
| Szerokość etykiety: | 76 mm |
| Wysokość etykiety: | 102 mm |
| Ilość sztuk na rolce: | 150 szt. |
| Średnica rdzenia / fi: | 19 mm |
Orientacja etykiety na roli

Etykiety termiczne 76x102mm na rdzeniu 19mm
Etykiety termiczne to etykiety, które są zadrukowywane za pomocą specjalnych drukarek termicznych. Działają one na zasadzie przekazywania ciepła na specjalnie pokryty papier lub termicznie czuły materiał, co powoduje, że obraz lub tekst pojawia się na powierzchni etykiety.
Etykiety Termiczne :
- Zasada działania: Etykiety termiczne bezpośrednie nie wymagają taśmy termotransferowej. W drukarce termicznej bezpośredniej, głowica drukująca podgrzewa papier termiczny, powodując, że na powierzchni etykiety pojawiają się obrazy lub tekst.
- Zastosowania: Są często stosowane do krótkotrwałych zastosowań, takich jak drukowanie kuponów, etykiet cenowych w sklepach spożywczych czy etykiet pocztowych.
Wysokiej jakości papier z którego są wykonane etykiety termiczne w rozmiarze 76x102mm, pokryty jest warstwą materiału termo czułego. Papier ten pod wpływem temperatury jaką wytwarza głowica drukarki termicznej zmienia swoją barwę na czarną. Metoda ta nie wykorzystuje tuszu, taśmy ani tonera.
Etykiety termiczne ECO nie są odporne na wilgoć a także długotrwałą ekspozycję na światło słoneczne - może to spowodować blaknięcie etykiety oraz skrócenie jej żywotności.

Zalety etykiet termicznych
-
doskonałe do wydruku wysokonakładowego
-
prosta aplikacja i metoda zadruku
-
wydruk bez tuszu, tasmy czy tonerów
-
etykiety wykonane z wysokiej gładkiego materiału z trwałym klejem
- doskonałe do etykietowania i znakowania produktów (kody kreskowe, etykiety wysyłkowe itp.)
Napisz pierwszą opinię o „Etykiety termiczne 76x102mm / 150 szt. / fi 19 / czarny znacznik” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Może spodoba się również…
Etykiety termiczne 38x38mm / 270 szt. / gilza fi 19mm / czarny znacznik
19.00 zł brutto
Etykiety termiczne 102x102mm / 150 szt. / fi 19 / czarny znacznik
34.00 zł brutto
Etykiety termiczne 51x25mm / 430 szt. / fi 19 / czarny znacznik
16.00 zł brutto
Podobne produkty
Etykiety termiczne Eco – 100×74 mm / 1000 szt.
44.50 zł brutto
Etykiety termiczne Eco – 50×30 mm / 2000 szt. (klej mocny)
26.50 zł brutto
Etykiety termiczne Eco – 100×100 mm / 500 szt.
24.50 zł brutto
Etykiety termiczne Eco – 50×25 mm / 2000 szt.
17.50 zł brutto

Etykiety termiczne
Etykiety termotransferowe
Etykiety foliowe
Etykiety na zamowienie









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.