Etykiety termiczne 102x51mm / 247 szt. / fi 19 / czarny znacznik
28.00 zł brutto
- Zdjęcie produktu może odbiegać od jego rzeczywistych wymiarów. Należy sugerować się jedynie specyfikacjami technicznymi zawartymi w karcie charakterystyki produktu.
| Waga | 0.35 kg |
|---|---|
| Rozmiar | 102×51 |
| Materiał | papier termiczny Z-Perform 1000D |
| Ilość etykiet | 247 |
| Klej | akryl (standard) |
| Dostawa | od 14.00zł |
| Marka | Hankylabel |
Na stanie
Opis
Specyfikacja produktu
| Surowiec: | papier termiczny Z-Perform 1000D |
|---|---|
| Kolor: | biały |
| Klej: | standard |
| Szerokość etykiety: | 102 mm |
| Wysokość etykiety: | 51 mm |
| Ilość sztuk na rolce: | 247 szt. |
| Średnica rdzenia / fi: | 19 mm |
Orientacja etykiety na roli

Etykiety termiczne 102x51mm, na rdzeniu 19mm
Bezpośredni druk termiczny oferuje doskonałą równowagę między przystępną ceną, łatwością użytkowania i trwałością w wielu zastosowaniach przemysłowych.
Wysokiej jakości papier z którego są wykonane etykiety termiczne w rozmiarze 102x51 , pokryty jest warstwą materiału termo czułego. Papier ten pod wpływem temperatury jaką wytwarza głowica drukarki termicznej zmienia swoją barwę na czarną. Metoda ta nie wykorzystuje tuszu, taśmy ani tonera.
Etykiety termiczne nie są odporne na wilgoć a także długotrwałą ekspozycję na światło słoneczne - może to spowodować blaknięcie etykiety oraz skrócenie jej żywotności.
Etykiety termiczne 102x51mm z czarnym znacznikiem, na rdzeniu fi 19mm są powszechnie używane w wielu branżach, w tym w handlu detalicznym (do oznaczania produktów), logistyce (do oznaczania paczek i produktów), służbie zdrowia (do drukowania etykiet na opakowaniach leków), a także w wielu innych zastosowaniach, gdzie ważne jest precyzyjne oznaczenie produktów lub opakowań. Warto zauważyć, że etykiety termiczne mają ograniczoną trwałość i mogą być wrażliwe na działanie czynników zewnętrznych, takich jak światło i ciepło.

Zalety etykiet termicznych
-
doskonałe do wydruku wysokonakładowego
-
prosta aplikacja i metoda zadruku
-
wydruk bez tuszu, tasmy czy tonerów
-
etykiety wykonane z wysokiej gładkiego materiału z trwałym klejem
- doskonałe do etykietowania i znakowania produktów (kody kreskowe, etykiety wysyłkowe itp.)
Napisz pierwszą opinię o „Etykiety termiczne 102x51mm / 247 szt. / fi 19 / czarny znacznik” Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Może spodoba się również…
Etykiety termiczne 38x38mm / 270 szt. / gilza fi 19mm / czarny znacznik
19.00 zł brutto
Etykiety termiczne 102x102mm / 150 szt. / fi 19 / czarny znacznik
34.00 zł brutto
Etykiety termiczne 51x25mm / 430 szt. / fi 19 / czarny znacznik
16.00 zł brutto
Etykiety termiczne 102x152mm / 110 szt. / fi 19 / czarny znacznik
34.00 zł brutto
Podobne produkty
Etykiety termiczne Eco – 100×60 mm / 1000 szt. (klej mocny)
27.80 zł brutto
Etykiety termiczne Eco – 50×30 mm / 2000 szt. (klej mocny)
26.50 zł brutto
Etykiety termiczne Eco – 100×40 mm / 1000 szt.
26.50 zł brutto

Etykiety termiczne
Etykiety termotransferowe
Etykiety foliowe
Etykiety na zamowienie











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.