ETYKIETY FOLIOWE

Etykiety foliowe

etykiety foliowe rodzaje

Etykiety foliowe

Etykiety foliowe cieszą tak samo dużą popularnością jak etykiety papierowe.  Wykorzystywane są wtedy, gdy etykiety papierowe są niewystarczające. Różnią się przede wszystkim dłuższą żywotnością (foliowe). Charakteryzują się długą trwałością oraz bardzo dobrą jakością i rozdzielczością druku. Są odporne na zróżnicowane warunki atmosferyczne, czy działanie silnych środków chemicznych.

Folia polipropylenowa

Folia polipropylenowa jest trwała, twarda oraz odporna na działanie wysokich temperatur. Ciężko jest ją uszkodzić (uszkodzenia mechaniczne), nie można jej przerwać czy rozciągnąć. Używana jest przy oznaczaniu różnego rodzaju środków chemicznych czy podzespołów elektronicznych.

Folia polietylenowa

Folia polietylenowa jest trwała, elastyczna i kurczliwa. Bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu podłoża. Jest odporna na zawilgocenia, zalania wodą/tłuszczem oraz niskie temperatury. Świetnie sprawdzi się przy chłodzeniu lub mrożeniu produktów.

Folia transparentna

Folia transparentna jak sama nazwa wskazuje jest przeźroczysta, a zarazem trwała i wytrzymała. Jest bardziej nowoczesna i estetyczna. Dzięki temu, świetnie sprawdzi się w branży kosmetycznej czy spożywczej.

 

etykiety foliowe rodzaje
etykiety foliowe rodzaje